مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

جدیدترین و شیک ترین مدل ژاکت و پلیور بافتنی بچه گانه پسرانه

جدیدترین و شیک ترین مدل ژاکت و پلیور بافتنی بچه گانه پسرانه

.

درجه حرارت هر ناحیه از بدن بطور مستقیم به میزان جریان خون آن ناحیه بستگی دارد. هنگامی که درجه حرارت محیط کاهش می یابد بدن شما بطور خودکار سبب انقباض عروق خونی نزدیک سطح پوست میشود تا جریان خون را به سوی ارگانهای حیاتی بدن همچون قلب و مغز افزایش دهد.

.

پلیور بافتنی بچه گانه

پلیور بافتنی بچه گانه

. ادامه مطلب »

گالری جدیدترین و شیک ترین مدل های ژاکت بچه گانه پسرانه

خیلی وقت‌ها، ما والدین، وقتی می‌خواهیم برای فرزندان‌مان لباس تهیه کنیم، دچار این مشکل می‌شویم که چه بخریم؟ چه مارکی بخریم؟ از کجا بخریم؟ حتی چه‌طور برویم به آن نقطه از شهر برای تهیه لباس؟ در نهایت هم با سردرگمی، با چند دست لباس از بوتیک‌های پراکنده، کنار می‌آییم؛ اما واقعیت این است که خرید ­کردن، علاوه‌بر حوصله، وقت، انرژی و بودجه، نیازمند آگاهی و برنامه‌ریزی است؛ به‌خصوص که آن خرید، برای شخص دیگری باشد.

.

ژاکت بافتنی پسرانه

ژاکت بافتنی پسرانه

.

ادامه مطلب »

گالری جدیدترین و شیک ترین مدل های ژاکت بچه گانه دخترانه

سیار اهمیت دارد که لباس­‌ هایی که برای بچه­ ها در موقعیت­ های مختلف استفاده می­ شود، علاوه‌بر راحتی از ایمنی و سلامت نیز برخوردار باشد. بعضی از لباس­ های کودکان حتی لباس­­خواب یا سوئی شرت­ های مورد علاقه ­شان ممکن است به سلامتی آنها آسیب بزند. بهتر است موقع خرید علاوه‌بر زیبایی و مدل، سلامتی لباس را هم برای این کوچولوهای نازنین در الویت قرار دهید. اینجا چند نکته کوچک را که ممکن است بسیاری از والدین آن را دیده و از کنارش گذشته باشند، یادآوری می­ کنیم.

.

مدل ژاکت بافتنی بچه گانه

مدل ژاکت بافتنی بچه گانه

.

ادامه مطلب »



ما را در گوگل محبوب کنید.