مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

ژورنال جدیدترین و شیک ترین مدل لباس عروس بچه گانه2016

ژورنال جدیدترین و شیک ترین مدل لباس عروس بچه گانه2016

.

کودک هديه اي دوست داشتنی و زيبا از طرف خداوند به والدین است تا زوج ها با هدف و امید بيشتري به زندگي خود ادامه دهند. از همان بدو تولد اين مخلوق زیبای خداوند پدر و مادر به تجربه ای بسیار لذت بخش دست یافته و در ذهن خود آينده اي درخشان براي فرزندشان می پرورانند.

.

مدل لباس عروس بچه گانه 2016

مدل لباس عروس بچه گانه 2016

. ادامه مطلب »

ژورنال زیباترین و جدیدترین مدل لباس عروس بچه گانه

از قديم‌ها در ذهن بيشتر ما لباس عروس سفيد بوده است ولي خيلي هم به اين قانون نانوشته اعتماد نکنيد. اگر سري به مزون‌هاي دوخت لباس‌ عروس بزنيد، مي‌بينيد که بدتان نمي‌آيد، لباس عروس‌هايي با رنگ کرم، نباتي و حتي بژ سفارش دهيد. بد نيست رنگ اين لباس عروس‌ها را هم روي پوست‌تان امتحان کنيد.دقت کنيد اگر لباس عروس‌تان را در اين رنگ‌ها انتخاب مي‌کنيد، حتما بايد تورتان را هم در همين مايه‌ها ي رنگي انتخاب کنيد.

.

لباس عروس بچه گانه

لباس عروس بچه گانه

.

ادامه مطلب »

شیک ترین مدل های لباس عروس و مجلسی بچه گانه2014

لباس عروسی، لباسی بی نظیر و منحصر به فردی است. در کنار تولد و مراسم تدفین، ازدواج یکی از سه موقعیت مهم و عظیم در زندگی هر شخص است و تنها موردی است که شخص در تعیین چگونگی آن و عظمت و شکوه برگزاری آن، نقش اصلی را برعهده دارد. این روز برای عروس، بیشتر از آنچه که برای داماد مهم است، دارای اهمیت است و روز بزرگ زندگی او محسوب می شود. در سرتاسر تاریخ، زنان همواره تلاش می کردند تا لباس عروسی خاصی داشته باشند که با موقعیت و فضای جشن و شادی مناسب باشد و باعث بشود تا عروس زیبا را زیباتر از آنچه هست، نشان بدهد و عروسی که چندان زیبا نیست، حداقل عالی و با شکوه به نظر برسد.

مدل لباس عروس بچه گانه

مدل لباس عروس بچه گانه

 

ادامه مطلب »ما را در گوگل محبوب کنید.