مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

ژورنال زیباترین و جدیدترین مدل های دستکش عروس

ژورنال زیباترین و جدیدترین مدل های دستکش عروس

.

دستکش نیز مانند کفش باید طوری انتخاب شود که کاملا سایز دست باشد. دستکش تنگ مانع از حرکت راحت دستان می‌شود و دستکش گشاد مدام در دست‌ها می‌لغزد و اجازه نمی‌دهد فرد درست کار کند. بسیاری از افراد هنگامی که برای خرید دستکش می‌روند به اندازه بلندی انگشتان خود توجه و سعی می‌کنند دستکشی انتخاب کنند که کاملا به اندازه بلندی انگشتان‌شان باشد در حالی که هنگام خرید دستکش نکته مهم بلندی انگشتان نیست بلکه مهم پهنای دست است.

.

دستکش عروس کوتاه

دستکش عروس کوتاه

. ادامه مطلب »

گالری عکس مدل های شیک و جدید دستکش عروس

گالری عکس مدل های شیک و جدید دستکش عروس

.

دستکش های توری که برخی خانم ها علاقه زیادی به پوشیدن آنها دارند، بافت متراکم و مناسبی ندارند و میزان حفاظت آنها از پوست دست در برابر نور آفتاب از نصف هم کمتر است. این دستکش ها بیشتر جنبه تزئینی و زیبایی دارند و پوشیدن آنها برای حفظ دست ها از اشعه های مضر آفتاب نوعی کلاه گذاشتن سر خود است.

.

انواع دستکش عروس

انواع دستکش عروس

. ادامه مطلب »

شیک ترین و جدیدترین مدل های دستکش عروس

استفاده از دستکش به زمان های بسیار قدیم و دوران پیش از تاریخ بر می گردد. غار نشینان برای محافظت از دستانشان دستکش به دست می کردند.اولین نسل دستکش ها شکلی شبیه کیسه داشتند و از دو قسمت تشکیل می شدند که از انگشتان و مچ دست محافظت می کردند. در قرن 12 دستکش به عضو قطعی لباس های شیک و مد روز بدل شد.در طول سلطنت ملکه الیزابت اول هیچ زن شیک پوشی بدون دستکش در انزار عمومی ظاهر نمی شد.مردم عادی بیشتر به دستکش دسترسی داشتند و محبوبیتش هم بیشتر شده بود. امروز نیز دستکش جزء لاینفک بسیاری از ست های لباس است.

دستکش عروس

دستکش عروس

 

ادامه مطلب »ما را در گوگل محبوب کنید.