مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

گالری عکس و تصاویر مدل های شیک و جدید کابینت و دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه شما هرچقدر هم که کوچک باشد، بازهم جایی برای قراردادن میز غذاخوری درآن می توان پیدا کرد.شاید تا سال‌ها پیش کاربرد میز و صندلی برای صرف وعده‌های غذایی، کاری تجملاتی و غیرضروری به نظر می‌رسید؛ ولی این روزها با توجه به شیوع مشکلات جسمانی و شکایت بسیاری از افراد – به‌خصوص در سنین میانسالی و کهنسالی- از دردهای استخوانی در نواحی زانو و کمر، متخصصان همواره کاربرد میز و صندلی را به جای نشستن بر سر سفره ضروری می‌دانند.
 .

مدل جدید دکوراسیون آشپزخانه

مدل جدید دکوراسیون آشپزخانه

 .

ادامه مطلب »

گالری عکس جدیدترین و شیک ترین مدل دکوراسیون آشپزخانه2015

در آشپزخانه ۴ قطب اصلی وجود دارد. یک قطب مخصوص انجام کارهای خشک مثل خرد کردن مواد غذایی و استفاده از وسایل برقی، یک قطب برائ انجام کارهای خیس مثل شستن ظروف، یک قطب مخصوص آشپزی و یک قطب مخصوص انبار کردن کە محل قرار دادن یخچال و کمدهای دیواری است. در این صورت کارها سریع تر انجام خواهد شد.برای داشتن آشپزخانه ای زیبا لازم است اصولی را رعایت کنید. مرتب بودن آشپزخانه بسیار مهم و ضروری است.

.

مدل جدید دکوراسیون آشپزخانه

مدل جدید دکوراسیون آشپزخانه

.

ادامه مطلب »

جدیدترین مدل دکوراسیون آشپزخانه شیک و مدرن

براي داشتن آشپزخانه‌اي زيبا لازم است اصولي را رعاي کنيد. جايگاه صحيح داشتن در خانه، مرتب بودن، استفاده درست از مکان‌هاي خالي، نورپردازي و جايگذاري صحيح وسايل در‌ آشپزخانه جزو اين اصول است که مي‌خواهيم با جزييات بيشتر به آن بپردازيم.

.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

.

ادامه مطلب »ما را در گوگل محبوب کنید.