مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

جدیدترین و شیک ترین مدل های وسایل دکوری سفالی و سرامیکی

جدیدترین و شیک ترین مدل های وسایل دکوری سفالی و سرامیکی

.

سفال ابتدایی‌ ترین و قدیمی‌ ترین فرآورده سرامیکی است و بدنه‌ ای متخلخل و رنگی دارد. علی‌ رغم قدمت آن هنوز نیز (به صورت صنعتی و نیز سنتی) در مقیاس وسیع تولید می‌ گردد. کاربرد این نوع بدنه صرفا به ظروف خانگی معطوف نمی‌ گردد بلکه سفال به صورت آجر و دیگر مصالح ساختمانی نیز کاربرد وسیعی دارد. پخت اول این بدنه‌ ها (بیسکویت) معمولا در حدود 900 درجه سانتی گراد و نقطه ذوب لعاب آن‌ ها برحسب مرغوبیت سفال حدود 950 تا 1100 درجه سانتی گراد است. لعاب‌ های این بدنه‌ ها معمولا لعاب‌ های سربی معمولی هستند. با توجه به وجود مقدار زیادی اکسید آهن در این نوع بدنه، معمولا رنگ لعاب‌ ها تنوع زیادی ندارند.

.

وسایل دکوری سالن پذیرایی

وسایل دکوری سالن پذیرایی

. ادامه مطلب »

تصاویر جدیدترین و شیک ترین مدل های وسایل دکوری

تصاویر جدیدترین و شیک ترین مدل های وسایل دکوری

.

استفاده از چوب در دکوارسیون خانه حس طبیعت و زیبایی خانه های روستایی را به انسان منتقل می کند. بنابراین، می توانید از این عنصر گرم و زیبا برای ساخت تختخواب اختصاصی خود استفاده کنید. با کمک الوارهای چوبی قاب تخت را به وجود بیاورید و برای زیبایی بیشتر، حتما تاج ساده ای هم برای بالای آن بسازید. برای اینکه زیر تخت برای انبار وسایل خود جا داشته باشید، می توانید در کنار آن جایی برای قرار دادن جعبه های میوه در نظر بگیرید. اگر رنگ جعبه ها با رنگ چوب تخت فرق داشته باشند، زیبایی بیشتری رابه بیننده القا می کنند.

.

عکس وسایل دکوری منزل

عکس وسایل دکوری منزل

.

ادامه مطلب »

گالری عکس و تصاویر مدل های شیک و جدید ظروف دکوری کریستالی

مشاهدهٔ پنجره‌های کهن نشان داده است که گاهی شیشه‌های آن‌ها در پایین ضخیم‌تر و در بالا نازک تر اند. در ابتدا گمان بر این بود که شیشه حالت مایع دارد و با گذشت چند سده، شیشهٔ تخت و یکنواخت کم‌کم به سمت پایین جریان پیدا می‌کند درنتیجه بخش‌های پایینی ضخیم‌تر دیده می‌شود.این برداشت کاملاً نادرست است چون هرگاه یک بار شیشه سخت شود دیگر جریان پیدا نمی‌کند.

.

مدل وسایل دکوری کریستالی

مدل وسایل دکوری کریستالی

.

ادامه مطلب »ما را در گوگل محبوب کنید.