مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

عکس و تصاویر مدل های جدید تزیین وسایل نامزدی و بله برون

عکس و تصاویر مدل های جدید تزیین وسایل نامزدی و بله برون

.

هر خانواده ایی رسم هایی دارد که باید به آن توجه شود . جشن نامزدی را هر کسی طبق رسوم خویش به گونه ای برگزار می کند و تعریف مشخصی مانند عروسی ندارد .  جشن نامزدی می تواند از یک جمع خانوادگی کوچک با حضور دوستان نزدیک تا مراسم های پرشکوه و تعداد زیادی میهمان برگزار شود. این بستگی به رسومات و سلایق شخصی هر فرد دارد که نامزدی خود را چگونه جشن بگیرد؟

.

تصاویر تزیین وسایل بله برون

تصاویر تزیین وسایل بله برون

.

ادامه مطلب »

گالری عکس و تصاویر مدل های شیک و جدید تزئین وسایل عروس و داماد

صرفه جویی در هزینه های عروسی به این معنا می باشد که ما باید بتوانیم هزینه ها را مدیریت کرده و از خرجهای غیر ضروری بپرهیزیم شما اگر خوب فکر کنید به این نتیجه می رسید که واقعاً دلیلی ندارد پولی که با زحمت زیادی بدست آورده اید در یک شب برای کارهایی انجام دادن شان اصلاً ضروری نیست و فقط جنبه تجملاتی دارد از دست بدهید پس عاقلانه پول خرج کنید و اینکه صرفه جویی در هزینه های عروسی به معنای لذت نبردن از این واقعه مهم زندگی و بی اهمیت جلوه دادن آن نمی باشد.

.

عکس تزیین وسایل داماد

عکس تزیین وسایل داماد

.

ادامه مطلب »

گالری عکس جدیدترین و زیباترین مدل های تزیین وسایل عروس و داماد

 آینه و شمعدان و قرآن، اصلی‌ترین و اولین مورد از خرید عروس و داماد به حساب می‌آید که خیلی از بزرگ‌ترها پیشنهاد می‌کنند برای هر عروس و داماد اختصاصی باشد یعنی عروس خانم و آقای داماد حین عقد خودشان را در آینه اختصاصی خودشان ببینند. ما هم اساس این اعتقاد را نمی دانیم، فقط توصیه بزرگ‌ترهاست. اما اگر فکر می کنید وقت کافی ندارید، پول دستتان نیست یا حتی از خرید آینه و شمعدان مطمئن نیستید، می توانید طبق سلیقه خودتان عمل کنید. البته با راضی کردن بزرگترها!

.

عکس تزیین لوازم عروس

عکس تزیین لوازم عروس

.

ادامه مطلب »ما را در گوگل محبوب کنید.