مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

مدل سرویس پارچ و لیوان کریستال شیک و جدید

مدل سرویس پارچ و لیوان کریستال شیک و جدید

.

بشر در طول تاریخ بسیاری چیزها ساخته که یکی از آنها لیوان است. استفاده‌ی اصلی لیوان، ریختن مایعات در آن است. شاید در ابتدا ظرف‌ها، ظرف‌ها نبوده‌اند و فقط ظرف بوده‌اند یعنی: کاسه‌ای که تو آن چیزی می‌ریخته‌اند از مایع و جامد و خلاصه هر چیز اما به مرور زمان و در جهت پیشرفت بشر برای رسیدن به رفاه بیشتر لیوان با شکل‌های امروزی پدید آمد که به لیوان‌های دسته‌دار و بی‌دسته در ابعاد و اشکال مختلف تقسیم می‌شوند.

.

سرویس پارچ و لیوان کریستال

.

ادامه مطلب »

جدیدترین و شیک ترین مدل پارچ و لیوان کریستال 2016

جدیدترین و شیک ترین مدل پارچ و لیوان کریستال 2016

.

مانند ظروف چینی و سرامیک و… ظروف کریستال را می‌توان در لوکس فروشی‌هایی که در سراسر کشور به عرضه کالاهای خانگی می‌پردازند یافت.برخی از برندها نیز دارای نمایندگی‌های مشخصی هستند؛ اما بازار بزرگ تهران و شوش از مراکز معروف، شناخته شده و قدیمی هستند که به عرضه ظروف و اشیای تزئینی از جنس بلور و کریستال می‌پردازند.البته این مراکز در محدوده طرح ترافیک واقع شده‌اند. اما تنوع بالا و ارائه محصولات با قیمت ارزان‌تر موجب شده است تا بسیاری از افرادی که قصد خرید این ظروف براق و خوش تراش را دارند، به این مراکز مراجعه کنند.

.

پارچ و لیوان جدید

پارچ و لیوان جدید

. ادامه مطلب »

ژورنالی از جدیدترین و شیک ترین مدل های سرویس تنگ و لیوان کریستال2015

این روز ها در هر خانه ای حد اقل چند تکه ظرف کریستال و ظروف بلوری نازک دیده می شود ظروفی که کد بانو را از چند جهت نگران می کند از تمیزکردن تا شکستن. اما باید بدانید برای آنکه آنها را از خطر شکستن در امان نگه دارید هیچ گاه از قسمت انتها داخل آب داغ نگذارید، بلکه از قسمت پهلو در آب فرو برید و برای تمیزکردن کریستال از یک قسمت سرکه و سه قسمت آب گرم استفاده کنید.

.

جام و لیوان کریستال

جام و لیوان کریستال

 

.

ادامه مطلب »ما را در گوگل محبوب کنید.