مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

ژورنالی شیک ترین مدل های سرویس ظروف غذاخوری چینی2016

ژورنالی شیک ترین مدل های سرویس ظروف غذاخوری چینی2016

.

اگرچه این روزها انواع و اقسام ظروف ایرانی و خارجی چینی و استیل و ملامین در طرح ‌ها و رنگ ‌های متنوع به بازار‌ آمده اما باز هم ظروف پلاستیکی در بیشتر آشپزخانه ‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد. امروزه پلاستیک ‌ها جزیی از وسایل اصلی آشپزخانه محسوب می‌ شوند که پس از تهیه و آماده کردن غذا با مواد غذایی تماس پیدا می ‌کنند. غذاها در ظروف پلاستیکی تهیه، بسته ‌بندی و گاهی مصرف می ‌شوند. در خانه نیز بسیاری از غذاها و باقی‌ مانده آنها در ظروف پلاستیکی ذخیره می ‌شوند؛ ولی آیا این ظروف پلاستیکی تاثیری روی سلامت غذا ندارند و اصلا چه نکاتی را باید در تهیه و خرید آن ها مدنظر قرار داد؟

.

سرویس ظروف چینی مقصود

سرویس ظروف چینی مقصود

. ادامه مطلب »

تصاویر جدیدترین و شیک ترین مدل ظروف چینی

تصاویر جدیدترین و شیک ترین مدل ظروف چینی

.

لوازم خانگي، به خصوص لوازم برقي، ظروف تفلون و چيني و كريستال، از جمله لوازمي هستند كه علاوه بر مراكز فروش مخصوص به خود، مانند بازار بزرگ تهران در ساير نقاط شهر نيز خريد و فروش مي شوند. اما اكثر مردم براي خريد لوازم خانگي، بورس خريد و فروش اين كالا را كه همان تيمچه حاجب الدوله است ترجيح مي دهند.  تيمچه حاجب الدوله در زمينه خريد و فروش لوازم خانگي حرف اول را مي زند و به قول فعالان بازار لوازم خانگي، اين مكان قلب تپنده بازار لوازم خانگي به شمار مي رود.

.

تصاویر ظروف چینی

تصاویر ظروف چینی

. ادامه مطلب »

عکس و تصاویر جدیدترین و شیک ترین مدل سرویس ظروف چینی

چنانچه ظروف شما جرم چربی گرفته‌اند و شست‌وشو را با دست انجام می‌دهید، کافی است سینک را از آب پر کنید، نصف فنجان جوش‌شیرین معمولی به آن بیفزایید و ظروف را در آن قرار دهید. خواهید دید که جرم چربی را کاملا می‌برد.افزودن سرکه به آب داخل سینک نیز نتیجه خوبی دارد. زیرا سرکه در از بین بردن لکه‌های چرب به‌عنوان یک «برنده ملایم عمل می‌کند و در ضمن، اثر ضدعفونی‌کنندگی نیز دارد.

.

تصاویر سرویس ظروف چینی

تصاویر سرویس ظروف چینی

.

ادامه مطلب »ما را در گوگل محبوب کنید.