مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

گالری عکس مدل های شیک و جدید دامن کوتاه بچه

گالری عکس مدل های شیک و جدید دامن کوتاه بچه

.

نور آفتاب برای سنتز ویتامین دی (D) در بدن انسان ضروری است. کودکان به لحاظ نیاز بیشتربه ویتامین دی برای رشد استخوانها و دندانها در اثر کمبود آفتاب بیشتر مشکل پیدا می‌کنند. پس ضرورت دارد که بطور متناوب در طول هفته در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرند ولی این نور آفتاب به دلیل لطافت و ظرافت زیاد پوست کودک ممکن است حساسیت شدید ایجاد کند قسمت عمده اشعه خورشید برای پوست مضر است بنابراین به لحاظ حساسیت بیشتر پوست اطفال در برابر نور آفتاب ممکن است محافظت پوست نیز انجام شود.

.

دامن کوتاه بچگانه

دامن کوتاه بچگانه

.

ادامه مطلب »

گالری عکس مدل های شیک و جدید دامن کوتاه بچه گانه دخترانه

بهتر است لباس هایی را برای او انتخاب کنید که پوشیدن و درآوردن اش آسان باشد و بچه ها قادر به یادگیری این کار باشند و به پوشیدن و در آوردن آنها تشویق شوند؛ مثلا بستن کفش های بنددار برای کودکان، سخت است اما اگر سگک کفش چسبی باشد، آنها به تنهایی قادرند کفش بپوشند یا بستن دکمه های فشاری لباس سخت است اما راحت می توانند لباس زیپ دار را بپوشند.

.

دامن کوتاه بچگانه

دامن کوتاه بچگانه

.

ادامه مطلب »

ژورنال شیک ترین و جدیدترین مدل های دامن کوتاه بچه گانه

بر خلاف تصور همگان، دامن کوتاه و آنگونه که بعدها به “مینی ‌ژوپ” شهرت یافت، در آغاز پوششی مردانه بود. این پوشش سپس قرن‌ ها به فراموشی سپرده شد تا در دهه ۲۰ میلادی بر اندامی زنانه و در اپرایی در شهر برلین برروی صحنه برود. با این حال مینی‌ ژوپ تازه بعد از سه دهه به مد جهانی تبدیل شد.

.

دامن کوتاه بچگانه

دامن کوتاه بچگانه

.

ادامه مطلب »ما را در گوگل محبوب کنید.