مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

تصاویر شیک ترین و جدیدترین مدل تیشرت پسرانه

تصاویر شیک ترین و جدیدترین مدل تیشرت پسرانه

.

در این پست با مشاهده جدیدترین و شیک ترین مدل های تیشرت پسرانه و مردانه 2015 همراه ما باشید. امید است این مدل ها مورد پسند شما دوستان عزیز قرار گیرد.

.

مدل تیشرت پسرانه2015

مدل تیشرت پسرانه2015

.

ادامه مطلب »

گالری عکس مدل های شیک و جدید تیشرت فشن پسرانه و مردانه2015

در زمان رکود بزرگ ، تی شرت بود که اغلب لباس پوشیده می شود به طور پیش فرض هنگام انجام کارهای مزرعه یا یک اشکوبه ، و همچنین هنگامی که بار دیگر عفت به نام نیم تنه برای پوشش به نام اما شرایط برای پارچه های سبک وزن.پس از جنگ جهانی دوم ، آن را مشترک شد برای دیدن سربازان با پوشیدن شلوار لباس خود را با آنها Ŧ شرت به عنوان لباس های گاه به گاه ، و آنها حتی بیشتر رایج شد پس از مارلون براندو بتن کرد یکی در اتوبوسی به نام هوس ، در نهایت دستیابی به وضعیت به عنوان مد روز ، مستقل ، بپوش پوشاک خارجی روند.

.

مدل تیشرت پسرانه

مدل تیشرت پسرانه

.

ادامه مطلب »

گالری عکس جدیدترین و شیک ترین مدل تی شرت پسرانه و مردانه2015

تی شرتها هیچ زمان از مد خارج نمی روند؛ اما آیا شما زمانی که لباس دلخواه خود را می‌پوشید، به فشن هم توجه می‌کنید؟ تی شرتها هیچ زمان از مد خارج نمی روند؛ اما آیا شما زمانی که لباس دلخواه خود را می‌پوشید، به فشن هم توجه می‌کنید؟ احتمالا وقتی شما در حال خرید تی شرت هستید، واقعا به تیپ بدن خود توجه نمی کنید؛ و فکر می‌کنید که تی شرت‌ها لباس‌های غیر رسمی هستند و همه افراد می‌توانند آنها را بپوشند، درسته؟ اشتباه می‌کنید، هر سایز و هر مدل تی شرت لزوما بر تن همه اشخاص عالی و خوب به نظر نمی رسد؛ سبک‌ها و مدلهای مختلفی برای اندام‌های مختلف وجود دارد. پس به نکات ما دراین باره توجه کنید.

.

مدل تی شرت پسرانه

مدل تی شرت پسرانه

.

ادامه مطلب »ما را در گوگل محبوب کنید.