مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

تصاویر جدیدترین و شیک ترین مدل ظروف چینی

تصاویر جدیدترین و شیک ترین مدل ظروف چینی

.

لوازم خانگي، به خصوص لوازم برقي، ظروف تفلون و چيني و كريستال، از جمله لوازمي هستند كه علاوه بر مراكز فروش مخصوص به خود، مانند بازار بزرگ تهران در ساير نقاط شهر نيز خريد و فروش مي شوند. اما اكثر مردم براي خريد لوازم خانگي، بورس خريد و فروش اين كالا را كه همان تيمچه حاجب الدوله است ترجيح مي دهند.  تيمچه حاجب الدوله در زمينه خريد و فروش لوازم خانگي حرف اول را مي زند و به قول فعالان بازار لوازم خانگي، اين مكان قلب تپنده بازار لوازم خانگي به شمار مي رود.

.

تصاویر ظروف چینی

تصاویر ظروف چینی

. ادامه مطلب »

گالری عکس مدل های شیک و جدید سرویس ظروف چینی آلمانی

گالری عکس مدل های شیک و جدید سرویس ظروف چینی آلمانی

.

مي دونم با اين همه رنگ و لعاب چي کار کنم؟ نمي دونم کدامشان را بخرم؟ همشون قشنگن، عالي به نظر مي رسن. يعني کدامشان به درد من مي خوره؟… اينها فقط پرسش دختر دم بختي نيست که با مادرش وارد بازار ظرف و ظروف شده و مي خواهد آشپزخانه رويايي اش را طوري بچيند که فاميل شوهر انگشت به دهان بمانند! بلکه پرسشي است که ذهن هر خانمي را با ورود به بازار ظرف و ظروف قلقلک مي دهد.

.

عکس سرویس چینی آلمانی

عکس سرویس چینی آلمانی

. ادامه مطلب »

عکس و تصاویر جدیدترین و شیک ترین مدل سرویس ظروف چینی

چنانچه ظروف شما جرم چربی گرفته‌اند و شست‌وشو را با دست انجام می‌دهید، کافی است سینک را از آب پر کنید، نصف فنجان جوش‌شیرین معمولی به آن بیفزایید و ظروف را در آن قرار دهید. خواهید دید که جرم چربی را کاملا می‌برد.افزودن سرکه به آب داخل سینک نیز نتیجه خوبی دارد. زیرا سرکه در از بین بردن لکه‌های چرب به‌عنوان یک «برنده ملایم عمل می‌کند و در ضمن، اثر ضدعفونی‌کنندگی نیز دارد.

.

تصاویر سرویس ظروف چینی

تصاویر سرویس ظروف چینی

.

ادامه مطلب »

گالری جدیدترین و شیک ترین مدل های سرویس چینی ترکیه ای

جدیدترین و شیک ترین مدل های سرویس ظروف چینی

از ویژگی های ظروف چینی خوب و مرغوب می توان به: سبکی، استقامت در برابر ضربه و شوکهای حرارتی، شفافیت و نورگذری، ثابت ماندن طرح و نقش پس از شستشو، قابلیت استفاده در مایکروویو و بهداشتی بودن آن اشاره نمود.

.

سرویس ظروف چینی

سرویس ظروف چینی

.

ادامه مطلب »ما را در گوگل محبوب کنید.