مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیا

http://journal.zarhonar.ir
/wp-content/uploads/2014/11/Zarhonar-journal-main.jpg

.

دانلود رمان عشق و یک غرور با فرمت apk, epub, jar, pdf

دانلود رمان عشق و یک غرور با فرمت apk, epub, jar, pdf

..

خلاصه رمان: باجه ی روزنامه فروشی پر بود از متقاضیانی که صف بسته و منتظر ایستاده بودند، تا نوبت آنها فرا رسد. پس از طی صف طویل مدت نوبت به من رسید، روزنامه ای از لیست قبول شدگان خریداری کرده و گوشه ای دنج گیر آوردم و به خواندن سرگرم شدم. صفحات قبول شدگان را تند تند ورق زدم، به نام فامیل نون که رسیدم …

.

رمان عشق و یک غرور

رمان عشق و یک غرور

.

قسمتی از رمان:

اجه ی روزنامه فروشی پر بود از متقاضیانی که صف بسته و منتظر ایستاده بودند، تا نوبت آنها فرا رسد. پس از طی صف طویل مدت نوبت به من رسید، روزنامه ای از لیست قبول شدگان خریداری کرده و گوشه ای دنج گیر آوردم و به خواندن سرگرم شدم.

صفحات قبول شدگان را تند تند ورق زدم، به نام فامیل نون که رسیدم به دقت اسامی را از نظر گذراندم آن چنان شور و التهاب داشتم که نامم را در لیست نیافتم و از این رو بار دیگر با دقت نام ها را خواندم، این بار از شادی فریادی کشیدم و با هورا کشیدن هیجان فرو نشسته را از سینه بیرون دادم.

چند نفر در اطرافم با تعجب و کنجکاوی مرا نگریستند و چند عابر رهگذر سری تکان دادند اما من آن چنان در حرارت قبول شدن غرق بودم که متوجه حالت اطرافیان نبودم. دور اسمم را با خودکار قرمز علامت زدم و به سرعت به طرف خانه حرکت کردم.

آن روز خانواده ی خاله فرزانه میهمان ما بودند؛ وقتی نزدیک درب منزلمان رسیدم کلید انداختم ووارد حیاط بزرگ و با صفای منزلمان شدم.

پله ها را طی کردم و با فریاد شوق قبول شدنم را در رشته ی مهندسی معماری به همه اعلام کردم. مادرم با شوق مرا در آغوش فشردو خاله فرزانه به همراه حوری جون، دخترش، هر کدام موفقتیم را به من تبریک گفتند.

عزیز جون هم دستانش را رو به بالا برد و خدا را شکر کرد. با نشاط به طرفش دویدم و او را در آغوشم فشردم و گونه ی چروکیده اش را غرق بوسه کردم؛ او با همان لحن گرم و صمیمی موهای مواجم را نواز کرد و گفت:

– امیدوارم در تمام مراحل زندگیت همینطور شاهد خوشحالیت باشیم.

خواهرم، نسیما، با شادی گفت:

– حالا تو خونه یه خانم مهندس هم داریم.

با توجه به چاپی بودن رمان و رعایت حق مولف این کتاب فاقد لینک دانلود می باشد.

.


مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیا

http://journal.zarhonar.ir
/wp-content/uploads/2014/11/Zarhonar-journal-main.jpg

.ارسال نظرما را در گوگل محبوب کنید.