مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیا

گالری جدیدترین و شیک ترین مدل کفش نامزدی

گالری جدیدترین و شیک ترین مدل کفش نامزدی

.

مناسب بودن یک کفش صرفا به این نیست که سایز عددی آن با پای فرد بخواند بلکه باید در انتخاب کفش به فرم پا توجه کرد چه بسا که برخی از کفش ها با وجود اینکه از نظر سایز مشکلی ندارند اما از نظر فرم با پای فرد همخوانی نداشته باشند و باعث بروز مشکلات شوند.

.

عکس مدل کفش نامزدی

عکس مدل کفش نامزدی

.

.

.

.

کفش نامزدی شیک

کفش نامزدی شیک

.

.

.

.

کفش نامزدی

کفش نامزدی

.

.

.

.

کفش نامزدی 2017

کفش نامزدی 2017

.

.

.

.

عکس کفش نامزدی

عکس کفش نامزدی

.

.

.

.

عکس های کفش نامزدی

عکس های کفش نامزدی

.

.

.

.

انواع مدل کفش نامزدی

انواع مدل کفش نامزدی

.

خرید یک جفت کفش شاید کار ساده و آسانی به نظر برسد. لابد با خودتان می گویید به فروشگاه می روید و از میان انواع کفش در رنگ و طرح و مدل های گوناگون هر کدام که بیشتر خوشتان آمد و به دلتان نشست، انتخاب می کنید و می خرید. اما موضوع به همین آسانی هم نیست. برای خرید یک جفت کفش مناسب باید به نکات دیگری هم توجه کرد. کفش ها بیش از سایر لباس ها و پوشش ها در راحتی، شادابی و سلامت شما موثرند. بنابراین ارزش دارد که کمی بیشتر وقت صرف کنید و این کار را جدی بگیرید.

)اندازه پاهایتان را بدانید: پیش از خرید کفش با دقت به پاهایتان نگاه کنید. به فرم و شکل پا، پهنای پنجه، قوس کف پا و برآمدگی پاهایتان دقت کنید. هنگام خرید، کفشی را انتخاب کنید که مناسب شکل و فرم پاهایتان باشد و بیشترین هماهنگی و تطابق را با پایتان داشته باشد.

2)برای پای بزرگ تر کفش بخرید: در بعضی افراد اندازه هر دو پا کاملا یک اندازه نیست و ممکن است یکی از پاها بزرگتر از دیگری باشد. برای پای بزرگتر کفش بخرید و اگر لازم بود برای پای کوچکتر از کفی استفاده کنید.

3) صبح خرید نروید: بعد از ظهر و ساعات پایانی روز بهترین زمان برای خرید کفش است. اندازه پاها در طول روز تغییر می کند. اندازه پاها در پایان روز و بعد از چند ساعت راه رفتن و ایستادن، اندازه بزرگتری نسبت به ساعات اولیه روز دارد.


مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیاارسال نظرما را در گوگل محبوب کنید.