مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیا

http://journal.zarhonar.ir
/wp-content/uploads/2014/11/Zarhonar-journal-main.jpg

.

دانلود فیلم آموزش نقاشی روی سفال با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزش نقاشی روی سفال با لینک مستقیم

.

برای رنگ آمیزی گلدانهای سفالی رنگ نخورده و ارزان قیمت شما به یک گلدان سفالی ساده ، قلموی رنگ در دو سایز متوسط و کوچک،اموسیون رنگی لاتکس در رنگ‌های دلخواه از قبیل زرد، سفید، قرمز و آبی،آکرلیک سفید،ظرف رنگ،محوکننده آکلریک و رول اسفنجی رنگ نیاز دارید.

.

آموزش نقاشی روی سفال

آموزش نقاشی روی سفال

.

.

برای رنگ امیزی اول با یک دستمال کاملا خشک خاک روی گلدان یا ظرف مورد نظر خود را پاک کنید . سپس یک لایه رنگ سفید آکرلیک روی آن بزنید و اجازه دهید خشک شود. در مرحله دوم ۲) یک لایه رنگ زرد را روی رنگ سفید بکشید. اجازه دهید رنگ خشک شود. با استفاده از رول اسفنجی رنگ نقطه‌ها را به صورت کاملا تصادفی ایجاد کنید. رولر را محکم و بدون لرزش دست به گلدان بفشارید تا دایره‌ها به یک اندازه و شکل در بیایند. این کار را مجددا با رنگ زرد و قرمز نیز انجام دهید و دقت کنید که میزان پراکندگی این خال‌های رنگی در همه جای گلدان یکسان باشد. در نهایت یک لایه محوکننده اکرلیک روی کل کار بزنید و اجازه دهید رنگ‌ها خشک شوند. می توانید تصاویر مورد نظر خود را بدین شیوه روی گلدانها نقاشی کنید. آموزش تصویری برای شما در ادامه مطلب قرار داداه شده است.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

.

دانلود فیلم آموزش طرز تهیه شیرینی خشک کنجدی با لینک مستقیم.

 

.

.


مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیا

http://journal.zarhonar.ir
/wp-content/uploads/2014/11/Zarhonar-journal-main.jpg

.



ارسال نظر







ما را در گوگل محبوب کنید.