مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیا

http://takmagazine.ir
/wp-content/uploads/2014/11/Zarhonar-journal-main.jpg

.

دانلود سری کامل مجلات و ژورنال های بوردا 2014 با لینک مستقیم

دانلود سری کامل مجلات و ژورنال های بوردا 2014 با لینک مستقیم

.

هنر خیاطی در حقیقت توانایی اندازه‌گیری درست جهت تهیه لباس و پوشاک می‌باشد. در حقیقت یک خیاط خوب همیشه اول باید در اندازه‌گیری توانایی و مهارت خوبی داشته باشد و هنر واقعی خود را در برآورد دقیق از چیزی که واقعا وجود دارد نشان دهد.

.

دانلود سری کامل مجلات بوردا

دانلود سری کامل مجلات بوردا

.

.

این هنر در کنار هنر گلدوزی، به عنوان یکی از هنرهای شناخته شده زنان ایرانی از دوران قدیم و درون خانواده مطرح بوده و استفاده از آن به عنوان یک صنعت دستی، حتی نقش موثری در اقتصاد خانواده داشته است. به همین خاطر همه بانوان ایرانی کمابیش و از جهات مختلف به آن و یا لباس و پوشاک بدست آمده از این هنر علاقه‌مند بوده و تمایل زیادی به تجربه آن و یا کار ماهرانه در آن دارند و لازمه یک خیاطی هنرمندانه نیز کسب مهارت، تخصص و تجربه کافی در این زمینه می‌باشد. با مجموعه مجلات بوردا شما می توانید مهارت و تخصص لازم در هنر خیاطی را فرا بگیرید.

.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد مجلات و ژورنال های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از مجلات و ژورنال ها  دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این مجموعه می توانید از مجلات و ژورنال های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز مجلات و ژورنال های جدید روی سایت قرار خواهد می گیرد که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

.

دانلود مجلات کامل عروس و داماد 2014

.
.


مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیا

http://takmagazine.ir
/wp-content/uploads/2014/11/Zarhonar-journal-main.jpg

.atiehmd گفته است :

مجله ای که خریدیم چطوری و کی به دستمون میرسه؟
پاسخ
در صورت خریداری اکانت میتوانید با یوزر و پسورد خود وارد سایت شده و اقدام به دانلود فایل ها نمایید. و در صورت خرید تک لینک مربوط به یک ژورنال خاص میتوانید روی لینک نمایش داده شده کلیک و اقدام به دانلود نمایید همچنین این لینک به ایمیل شما هم ارسال می شود و از ایمیل خود نیز می توانید اقدام به دانلود نمایید. قابل ذکر است همه ژورنال های سایت به صورت الکترونیکی می باشد و نسخه چاپی ندارند.


آتوسا گفته است :

سلام خسته نباشید می خواستم بدونم الگوهای این ژورنال ها دیجیتال هستند یا از روی الگوی کاغذی اسکن شدند. ممنون


ارسال نظرما را در گوگل محبوب کنید.