مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیا

http://takmagazine.ir
/wp-content/uploads/2014/11/Zarhonar-journal-main.jpg

.

دانلود فیلم آموزش کاکتوس خمیری با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزش کاکتوس خمیری با لینک مستقیم

.

مواد لازم : یک پیمانه پر آرد نشاسته ذرت – یک پیمانه سرخالی چسب چوب یک قاشق وازلین و یک قاشق گلیسرین با هم مخلوط می کنیم و با روش بن ماری روی کتری حرارت می دهیم. 5 دقیه یک طرف و دو دقیقه طرف دیگر خمیر را حرارت می دهیم .

.

آموزش کاکتوس خمیری

آموزش کاکتوس خمیری

.

.

دستمان را وازلین می زنیم و خمیر را خوب ورز می دهیم و داخل یک نایلن قرار می دهیم تا خشک نشود و خمیر را 4 ساعت داخل یخچال قرار می دهیم. وسایل لازم: نوار گاترین سیم روکشدار شماره 5 یا 7 ، ابزار شماره یازده، چسب چوب بی رنگ، قیچی و سیم چین و وسیله ای برای صاف کردن خمیر طرز تهیه :یک مقدار از خمیر را با رنگ شماره 8 زرد می زنیم و رنگ شماره سبز 37 می باشد. یک گلوله کوچک از خمیر را بصورت اشک درمی آوریم و مقداری سیم را می بریم و داخل چسب چوب می زنیم و اشک را سر سیم قرار می دهیم و گلبرگ ها هم ابتدا بصورت اشک درمی آوریم و با وسیله ای آن را صاف می کنیم و با ابزار شماره 11 حالت برگ درمی آوریم و برگ ها را از کوچک به بزرگ از طریق چسب چوب به سیم می چسبانیم و به فاصله نیم سانت از هم فاصله داشته باشند کار کمی که خشک شد سیم ها را کنار هم قرار می دهیم و با نوار گاترین به هم وصل می کنیم و داخل یک گلدان که قبلا انتخاب کرده ایم و داخلش اسفنج است قرار می دهیم.

.

.

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

.

دانلود فیلم آموزش طرز تهیه شیرینی خشک کنجدی با لینک مستقیم

.

.


مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیا

http://takmagazine.ir
/wp-content/uploads/2014/11/Zarhonar-journal-main.jpg

.ارسال نظرما را در گوگل محبوب کنید.