مدل لباس,مدل لباس 2015,مدل لباس مجلسی,مدل لباس عروس,مدل لباس شب,مدل لباس کوتاه,مدل لباس مجلسی

مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیا

http://takmagazine.ir
/wp-content/uploads/2014/11/Zarhonar-journal-main.jpg

.

دانلود فیلم آموزشی بافت کشباف پیچ با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزشی بافت کشباف پیچ با لینک مستقیم

 .

کشباف ساده و پیچ بافت کشباف تشکیل شده از یک دانه زیر و یک دانه روی بافته می شود نخ را دور میل حلقه می کنیم و یک دانه می گیریم و می بافیم و از بافت بیرون می اوریم و در مرحله بعد نخ را به زیر منتقل می کنیم و دانه بعدی را از زیر می بافیم از این نوع بفت در پایین بافته ها شال و کلاه می توانیم داشته باشیم .

 .

آموزش کشباف پیچ

آموزش کشباف پیچ

 .

 .

در بافت معمولی برای بافت دانه از زیر ، وقتی میل سمت راست را وارد دانه میکنیم میل در سمت راست (عمود بر بافت ) و کاموا در سمت چپ قرار میگیرد ، کاموا را از پایین دور میل پیچانده و دانه را میبافیم ولی در این بافت بعد از اینکه میل را وارد دانه میکنیم میل را اریب میکنیم که در اینصورت کاموا در سمت راست و میل در سمت چپ قرار میگیرد و کاموا را از بالا دور میل میپیچانیم و دانه را میبافیم در بافت معمولی برای بافت دانه از رو ، وقتی میل را وارد دانه میکنیم کاموا را از پشت دور میل پیچانده و دانه را میبافیم ولی در این بافت کاموا را روی میل آورده و دور آن میپیچانیم و دانه را میبافیم.

 .

 .

کاربران عزیز به دلیل حجم بالا و هزینه ی بالای نگهداری این فایل ها ما مجبور شدیم این فایل ها را به صورت اکانتی با قیمت بسیار کمتر از ارزش واقعی اونها در اختیار کاربران قرار دهیم.

یعنی شما با توجه به نیاز خودتان یک اکانت به مدت ۱ ماهه – ۲ماهه و یا ۳ ماهه خرید می کنید که با خرید اکانت شما به لینک های دانلودی دسترسی پیدا می کنید .

و در این مدت اکانت خریداری شد شما می توانید بدون محدودیت در حجم و تعداد آموزش های مورد نیاز خودتان را با لینک مستقیم دانلود کنید.

امید است با این کار و هزینه ی اندکی که پرداخت می کنید  بتوانیم خدمات بهتر و مطلوب تری برای کاربران ارائه کنیم.

هزینه های اخذ شده برای سایت خرج می شود تا شما بتوانید به منبعی از فیلم هاو مطالب آموزشی دسترسی داشته باشید.

شما با تهیه ی یک اکانت علاوه بر این آموزش می توانید از آموزش های دیگر با لینک مستقیم و پرسرعت در سایت زیر موجود است بهره ببرید.

هر روز آموزش های جدیدی هم روی سایت قرار خواهد گرفت که از آنها هم می توانید استفاده کنید.

.

دانلود فیلم آموزش طرز تهیه شیرینی خشک کنجدی با لینک مستقیم .

 .

 


مرکز دانلود جدیدترین ژورنال های روز دنیا

http://takmagazine.ir
/wp-content/uploads/2014/11/Zarhonar-journal-main.jpg

.ارسال نظرما را در گوگل محبوب کنید.